Moderní plně zařízený 3+kk s lodžií v nové rezidenci s recepcí lokalita Vysočany

Typ: Byt

Dispozice: 3+kk

Velikost: 75

Dostupnost: Ihned

Nájem:

37.500 Kč

Energie:

9.600 Kč

Celková cena:

47.100 Kč

Provize:

Bez provize

Parametry

Město: Praha
Městská časť: Vysočany
Ulice: Jandova
Typ nemovitosti: Byt
Dispozice bytu: 3+kk
Správní obvod: Praha 9
Počet ložnic: 2
Vybaveno nábytkem: Ano
Plocha Plocha: 75
Délka pronájmu Délka pronájmu: Dlouhodobý
K dispozici od K dispozici od: Ihned
Patro Patro: 2
Balkón Balkón: Ano
Výtah Výtah: Ano
Internet Internet: V ceně
Parkovací místo/garáž Parkovací místo/garáž: volitelné, 2.300 Kč/měsíc

Popis

Exkluzivní nabídka bez provize RK!
K dlouhodobému pronájmu nabízíme moderní, zcela nové a plně zařízené 3+kk, v Praze 9 – Vysočany v rezidenci s recepcí a ostrahou.
Byt se skládá z:
•    2 ložnic
•    Obývací místnosti s kuchyňským koutem a spotřebiči
•    Koupelny s dvou umyvadlem se skříňkou, vanou
•    Samostatné toalety
•    Předsíně
•    2 lodžie

Vybavení bytu: Plně vybavená kuchyně se spotřebiči (mikrovlnná trouba, indukční varná deska, trouba, myčka nádobí, lednice s mrazákem, jídelní stůl a židle, rozkládací pohodlná pohovka, televizor, konferenční stolek, komfortní postel s matrací (možnost dvoulůžka nebo dvou oddělených postelí – vhodné pro spolubydlení), pracovní stůl a židle, šatní skříň, moderní koupelna s pračkou a vanou.
Interiér:
•    Kvalitní nábytek vyrobený na míru
•    Dostatek praktických úložných prostor
•    Venkovní žaluzie
•    Vzduchotechnika s rekuperací

Rezidence se nachází v žádané lokalitě Vysočan na Praze 9, která se v poslední době dynamicky rozvíjí a stává se jednou z nejvyhledávanějších čtvrtí. 
V okolí najdete kompletní občanskou vybavenost, včetně restaurací, kaváren, obchodní centra Fénix a Harfa, fitness center a zdravotnických zařízení. Tato oblast nabízí ideální rovnováhu mezi přírodou a městským životem, s přístupem k parkům, turistickým trasám a cyklostezkám.