Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Hledáte správu Vaší nemovitosti k pronájmu? Jsme tu pro Vás!

Naše služby využívají tuzemští a zahraniční investoři a majitelé, kteří vlastní nemovitost či více nemovitostí a nežijí trvale v Praze nebo nemají čas se trvale věnovat správě a pronájmu jejich nemovitosti.

Poskytujeme komplexní správu nemovitosti k dlouhodobému či střednědobému pronájmu. Za dobu našeho působení máme mnoho spokojených klientů jednotlivých bytových jednotek i celých domů.

Co naše správa nemovitostí zahrnuje

  • Převezmeme byt do správy, sepíšeme inventář o stavu bytu, zajistíme fotodokumentaci, konzultujeme podmínky pronájmu nemovitosti a cenu. Podepsání dohody o správě a plných mocí potřebných pro správu bytu či domu.
  • Zpracujeme prezentaci a zařadíme do nabídky s využitím interní databáze poptávek, našich stránek www.sffczech.cz a www.realitysffczech.cz  inzertních médii Eurobydlení, Expats, Sreality, Ulov domov, PragueRealEstate, via Reality, Realingo, Videobydleni, Realbonus, Facebook ….)
  • Komunikace s klienty, prohlídky s klienty, výběr vhodného nájemníka dle Vašich preferencí, příprava nájemní smlouvy v české i anglické verzi včetně předávacích protokolů, předání bytu, přepis energií, zřízení internetového a TV připojení a další úkony s pronájmem spojené.
  • Samozřejmostí naší služby je také hlídání platnosti nájemních vztahů, jejich včasné prodloužení, ukončení a znovu pronajmutí Vaší nemovitosti.
  • V průběhu trvání naší dohody o správě Vaší nemovitosti dále zajistíme průběžnou komunikaci s nájemníky, řešení sporů s nájemníky a jiných nečekaných situací, kontrolu stavu nemovitostí v době pronájmu, kontrolu plateb nájemného na vašem účtu, zajištění oprav a úklidu bytu prostřednictvím našich smluvních partnerů, přebírání pošty, vyúčtování energií, komunikace s SVJ, podání daňového přiznání či pojištění nemovitosti.


Ceny za správu nemovitostí k pronájmu:

  • Bytová jednotka nájemné do15.000 Kč měsíčně / poplatek za správu 600 Kč měsíčně
  • Bytová jednotka nájemné od 15.000 Kč do 22.000 Kč měsíčně / poplatek za správu 800 Kč měsíčně
  • Bytová jednotka nájemné od 22.000 Kč a více / poplatek za správu 1.000 Kč měsíčně
  • Rodinný dům menší až střední nájemné do 35.000 Kč měsíčně / poplatek za správu 2.000 Kč měsíčně
  • Rodinný dům nájemné od 35.000 Kč a více  měsíčně / poplatek za správu 3.000 Kč měsíčně

Poplatek za správu hradíte za dobu, kdy je byt obsazen nájemníkem.

Samozřejmostí pro nás je Vám nabídnout správu nemovitosti dle Vašich aktuálních potřeb a preferencí. Balíček služeb na míru. Dohoda o správě nemovitosti od 3 měsíců a výše. 

Svěřte svou nemovitost do naší správy, ušetříme vám čas i starosti s pronájmem!

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?